Cənab Ali Baş Komandan bizi xilas edin! Nuriyevlər Sabirabadda sabotajla məşğuldur
Cənab Ali Baş Komandan bizi xilas edin!Cənab Ali Baş Komandan!
Biz Sabirabad rayon sakinləri olaraq sizə müraciıt edirik:
Sabirabad rayon Cavad kəndi rayonun ən qədim kəndlərindən biridir. Bu kənddə əhali hər zaman sizin siyasətinizi dətstəkləyib. Lakin bir qrup insan 44 günlük Vətən Savaşından sonra sizin qazilrimizə, müharibə iştirakçılarımıza qarşı sizin tövsiyyələrinizi icra etmir. Bunu görməzdən gəlirlər.
Məsələn Cavad kəndinin sahibi bu adamdır.
Qardaşı da Saleh Nuriyev!!!
Elman Nuriyev Kür və Araz Çaylarında Bəndlərin Mühafizə İdarəsinin rəisidir. Onun da qardaşı Cavad kəndində saysız obyektlətlərə sahibdir.
Kənddə yanvarın 29-da bələdiyyə seçkiləri keçiriləcək. Saleh Nuriyevin oğlu Nihad Nuriyev ömrü boyu hazır vəzifələrdə işləyib. Bir gün də olsun çalışdığı idarənin qapısını açmayıb.
Cənab Ali Baş Komandan!
İndi kəndimizdə sizin iradənizin əksinə olaraq bələdiyyə seçkilərini pozmağa çalışan adamlar məlumdur. Kənd camaatı seçkilərin demokratik keçirilıməsini, illəridr bu seçkilərdə qanunsuzluq edənləri yaxşı tanıyır. Təəssüf hissi ilə qeyd edək ki, bəzi rayonlarda əhalinin sizin siyasətinə dəstək olmaq istəyən ictimayyət nümayəndələrinin qaralaması həyata keçirilir.
Bir kənddə bələdiyyə üzvü seçilməyə mane olurlar.
Ümidvarıq ki, 67 saylı Dairə Seçki Komissiyası ilə bağlı, Cavad Bələdiyyəsinə seçkilərin ədalətli keçiriləsinə xüsusi diqqət edəcəksiniz.
Cavad Kənd camaatı sizlərə böyük sevgi ilə dəstəyimizi ifadə edirik!