Rəsmən qəsdimizə DURUBLAR... - BUNUN BAŞQA ADI YOXDUR...
Vita 1000 !!!
Sən demə, illərdir tərkibinin "1000 cürə vitamin"lərlə zəngin olduğunu düşünərək və özümüzü aldadaraq içdiyimiz bu sular orqanizmimizdə min cür xəstəliyə səbəb olacaq mikroblar, infeksiyalar yaradırmış. Daha doğrusu, o, mikrobları elə həmin su qablarının içindən birbaşa özümüz qəbul edirik.
"DogruXeber.az" xəbər verir ki, sözügedən sular barəsində sosial şəbəkələrdə tükürpədici görüntülər paylaşılıb. Paylaşılan görüntülərə görə, kağız qutularda qablaşdırılmış "Vita 1000" şirələrinin içərisində iyrənc görüntülər aşkar edilib. Həmin görüntülərdə palçıq və tükə bənzər tullantıların qutunun içində ilişib qaldığı aydın görünür.
Görünür, bir neçə fərqli mənalarından biri də "dəyişkən" olan "Vita", yanına da "1000" rəqəmini "yoldaş götürüb", öz mənfəəti üçün minlərlə insanların sağlamlığına zərər verməklə məşğul imiş.
"Jalə"dən başlayıb arada bir adını dəyişərək, dövlət vergisindən "uzaq masada üskük fırladan" hazırkı "AZGRANATA" MMC deyəsən insanların sağlamlığına zərər vurmağı "qarşısına məqsəd qoyub".
O, müxtəlif adlar altında istehsal etdiyi sulardan biri olan və ikibaşlı məna daşıyan "Vita 1000"-in üzərində "istifadədən əvvəl çalxalayın" yazmaqla, videoda gördüyünüz - qutunun bir küncündə toplaşıb qalmış o, iyrənc tullantıları şirəyə yaxşıca qarışdıraraq qəbul etməyimizi tövsiyyə edir.
P.S: Qeyd edək ki, yazını yayımlamadan öncə, istehsalçı şirkətin cavabdeh əməkdaşları ilə əlaqə saxlayıb, mövqeyini öyrənmək istədik, amma telefona cavab verən olmadı.