“Baku Electronics”dən mal alan müştəri peşman olub – Video
Şikayətim “Baku Electronics”dəndir. 2 ay əvvəl satıcılarının təkidi ilə VİP zəmanətli, 6 il ərzində istənilən nasazlığı aradan qaldıracaqlarının vədini verdikləri soyuducunu almışam, 2300 manata. Cəmi 2 ay keçib. soyuducunun səsi evi bürüyüb. Hər qapısını açıb bağlayanda, hər işə düşəndə səs eləyir.
Tribunainfo.az xəbər verir ki, bu problemlə üzləşən şikayətçi Rauf Osmanovdur. O, problemli məhsula baxmaq üçün “Baku Electronics”in servisinin də əlavə ödəniş istədiyini deyir:
“İlk bir ayda belə səslər gəlmirdi. Servislərindən bildirirlər ki, 25 manat ödəyin, usta gəlsin. Deyirəm axı müqavilədə istehsal qüsurlarının ödənişsiz aradan qaldırılması yazılıb. Deyir onu deyən satış şöbəsidir, biz servisik.
Deməli, mən 2300 manat verib soyuducu alıram, cəmi 2 ay sonra nasazlığı çıxır ortaya. Ona gəlib baxmağları üçün 25 manat da pul istəyirlər.
Tərəfləri dinləməyə hazırıq.